پیامک پیشخوان

سامانه پیام کوتاه و سرویس های ارزش افزوده

چهارشنبه 15 تير 1401
Silde Show

پشتیبانی از سرشماره های مختلف

سیستم حاضر بگونه‌ای می‌باشد که برای ارسال و دریافت پیامک امکان استفاده از سرشماره های مختلف فراهم میباشد. در حال حاضر سرشماره های 1000، 3000، 9000 (ایرانسل) و 021 (تلفن ثابت) فعال بوده و بزودی سایر سرشماره ها نیز افزوده خواهند شد.

خرید امکانات برحسب نیاز

این امکان یکی از قابلیت های منحصر به فرد و قدرتمند این سامانه میباشد که هر کاربر به اختیار و به تناسب توانائی خود اقدام به خرید امکانات مینماید و نیازی ندارد بهای امکاناتی را پرداخت نماید که هیچ استفاده ای از آنها ندارد. بلکه برحسب نیاز و در زمان لازم میتواند اقدام به فعال سازی هر یک از بخش ها نماید.

ارسال از روی نقشه

این امکان یکی از قابلیت های منحصر به فرد و قدرتمند این سامانه میباشد که هر کاربر میتواند با استفاده از نقشه اقدام به انتخاب محدوده مورد نظر خود نموده و پیامک را به شماره های آن منطقه ارسال نماید.

ارسال زمانبندی شده

در کلیه ارسال ها این امکان وجود دارد که پیامک ها را بصورت آنی و در همان لحظه ارسال نمود و یا آنها را بگونه ای تعریف نمود که در آینده و در زمان مشخصی ارسال گردند. در صورت زمانبندی دیگر نیازی نیست که در زمان ارسال به اینترنت متصل بود.

ارسال ترکیبی

این نوع ارسال، ترکیبی از تمامی روش های موجود میباشد به این صورت که علاوه بر مشخص نمودن چند رقم ابتدای کدپستی و یا انتخاب استان و شهر، امکان فیلتر نمودن شماره ها در منطقه انتخابی بر اساس تاریخ تولد، سن، جنسیت و پیش شماره بصورت همزمان میباشد.


شرح کامل امکانات سامانه

انواع سطوح کاربری و لیست امکانات هر سطح

تعرفه ارسال پیامک برای سطوح کاربری مختلف

اخبار سایت

logo-samandehi